Що обирають інсталятори: надійне офіційне обладнання для СЕС чи дешеве обладнання з "тіньового

Що обирають інсталятори: надійне офіційне обладнання для СЕС чи дешеве обладнання з "тіньового ринку"?

«В найближчі 4-5 років перспектива "зеленого" тарифу відпаде назавжди як для комерційних, так і побутових споживачів електроенергії, і ми перейдемо до автономних рішень та розумного енергоспоживання», - Наталія Черняєва, Виконавчий директор Unisolar, ділиться прогнозами на майбутнє у свіжому інтерв'ю.

Наталія Черняєва, виконавчий директор "Unisolar"

Скільки років компанія Unisolar займається постачанням фотоелектричного обладнання?

- Unisolar працює на ринку сонячної енергетики з 2009 року. Компанія почала розвиватися саме з проєктних поставок обладнання для комерційних станцій під "зелений" тариф.

У той час як в Україні активізувався "тіньовий" ринок, ви обрали шлях офіційних поставок. Чому?

- Головними принципами, якими ми керуємося в роботі з партнерами та замовниками, є прозорість, чесність, професійність та стабільність, що апріорі не пов'язано з роботою в "тіньовому" ринку.

Проєкт ФЕС на 3,077 МВт у с. Водотиї за участі Unisolar

Які топ-3 проблеми, що найчастіше виникають при ввезенні обладнання?

- Питань, що можуть виникнути під час ввезення обладнання, безліч: від неправильно підібраного пакування на заводі до пошкодження обладнання під час розвантаження чи відмови водія їхати в поле в грудневу погоду по бездоріжжю. З часом для нас перелік подібних проблем значно звузився, хоча 2020 рік також ставить свої виклики і ми радо їх приймаємо. Чому, на Вашу думку, деякі монтажні організації та кінцеві споживачі віддають перевагу обладнанню дешевого та не завжди якісного або ж "тіньового" сегменту?

- Бажання розумно заощадити (зі сторони клієнта) та "впарити", а не продати рішення, (зі сторони постачальника) в Європі вже давно переросло в інший напрямок бізнесу. Відсутність регуляторних, захисних функцій з боку держави для всіх учасників торгівлі, а також низька культура споживання, характерна для України, впливають на поточний стан попиту та пропозиції на ринку сонячної енергетики. Маєте приклади з вашого досвіду щодо вирішення проблем кінцевих споживачів, що придбали обладнання на "тіньовому" ринку?

- Звісно, на жаль, маємо такі приклади. Невдовзі поділимось крайнім відео, зробленим сумісно з нашими партнерами, щодо виявлення фальсифікату.

Які ваші прогнози стосовно розвитку сонячної енергетики в Україні та як змінюватиметься попит та розподіл між готівковим та безготівковим ринками?

- Сонце світитиме ще мільярди років, тому наші прогнози найпозитивніші. Щодо розвитку сонячної енергетики в Україні, то в найближчі 4-5 років перспектива "зеленого" тарифу відпаде назавжди як для комерційних, так і побутових споживачів електроенергії, і ми перейдемо до автономних рішень та розумного енергоспоживання. "Детінізація" ринку – це, насамперед, задача держави, як скаже більшість, але у нас завжди є вибір: чекати змін чи робити маленькі кроки їм назустріч. Метою Unisolar є навчання, інформування та застереження споживачів від фальсифікату та шахраїв на ринку сонячної енергетики, як крок на шляху до сонячного стабільного майбутнього.

Детальніше щодо нюансів та «підводних каменів» постачання фотоелектричного обладнання дізнаєтесь від Наталії на онлайн-вебінарі 15 вересня.

Реєстрація безкоштовна та доступна за посиланням: build.energy-online.live

Избранные посты
Recent Posts
Архив
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Мы в соцсетях
Поиск по тегам

Let's stay in touch

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

Online Community

Copyright © 2016-2020 IBcentre Inc.  All rights reserved.   Privacy Policy