Вебінар "Антикризові рішення промислового бізнесу: Будівництво сонячних електростанцій під &quo

Останні радикальні зміни українського законодавства торкнулися аспектів зростання цін на електроенергію для бізнесу, а також перегляду «зелених» тарифів у сфері відновлюваної енергетики та термінів їх дії. Це зайвий раз підкреслило важливість прийняття бізнесом антикризових рішень.

На сьогодні найважливішими постають питання енергонезалежності бізнесу, інвестування в будівництво сонячних електростанцій під «зелений» тариф, а також мінімізації вартості проєктів з будівництва сонячних електростанцій.

Тож, куди та навіщо інвестувати бізнесу: в будівництво сонячних електростанцій під «зелений» тариф чи під власне споживання? Як це вплине на маржинальність бізнесу та на зниження операційних витрат? На які технологічні рішення звернути увагу при будівництві сонячної електростанції, щоб зекономити ресурси?

Цим актуальним питанням присвячений наш наступний вебінар.

Коли? - 6 серпня О котрій? - Початок о 14:00 Де? - В онлайні, в кабінеті вебінару. Реєстрація обов'язкова: build.energy-online.live

Комерційні, антикризові та технічні рішення обговоримо з фахівцями компанії “Unisolar”, яка почала будувати перші сонячні електростанції ще задовго до появи “зеленого” тарифу на ринку сонячної енергетики України. Питання законодавства та ринкових правил гри обговоримо зі спеціалістами ДП “Гарантований покупець”.

Серед спікерів: Модератор - Віталій Давій - Засновник та ідеолог в IB Centre і IB Club, інвестор - Максим Диренко - Начальник департаменту торгівельних операцій на ринку електроенергії ДП “Гарантований покупець” - Наталія Черняєва - Виконавчий директор «Unisolar» - Андрій Соколан - Керівник технічного відділу, «Unisolar» - Артем Матрофайло - Керівник напрямку з організації, експлуатації та сервісного ремонту, «Unisolar»

Що кажуть спікери?

Наталія Черняєва: "Енергетичні зміни в Україні мають місце бути і це нормальний процес розвитку як і в кожній іншій країні. Коментування, наскільки виправдані і вірні рішення, прийняті нашим державним керівництвом, є предмет для полеміки в інший час та в іншому місці. Однак, фактом є те, що тарифи на електроенергію для бізнесу зростають вже з 1 серпня 2020 року до 8%, а «зелені» тарифи у сфері відновлювальної енергетики були нещодавно переглянуті і, як відомо, обмежені часом до 2030 року.Що чекає на сонячну енергетику в Україні і чи можна інвестувати в будівництво СЕС? Що зараз із «зеленим» тарифом і чи вигідно мати справу з державою? Що як інвестувати у власну енергонезалежність? Ці та безліч інших запитань вирують в думках та кабінетах бізнесу. На прикладі країн Європи ми чудово розуміємо, що далі чекає на сонячну енергетику в Україні, ми знаємо, що тарифи на електроенергію безупинно зростатимуть, тут лиш підняти динаміку зміни цін на електричну енергію для непобутових споживачів за останні кілька років. Ми знаємо, що за останні 5 років вартість обладнання для СЕС зменшилась в 3 рази, а цього року в світі встановлено рекорд з ціни на електроенергію, вироблену СЕС, у розмірі 0,0135 дол. США за кВт·год. На власному прикладі, як і будь-яке підприємство України, ми знаємо, як важливо бути конкурентним на ринку. Бізнесу життєво необхідно підтримувати маржинальність і не нарощувати операційні витрати. Ми готові поділитися досвідом і фінансовими інструментами, щоб вітчизняний інвестор, підприємець отримав відповідь на свої запитання та заключив союз із сонцем як свого часу в 2009 році зробили це ми".

Андрій Соколан: "На сьогодні важливим питанням для бізнесу є оптимізація витрат на будівництво сонячної електростанції без втрати потужності генерації та пришвидшення окупності вкладених інвестицій. Тому поговоримо про: - Аналіз споживання підприємства та вибір конфігурації станції під власні потреби; - Нестандартні місця встановлення станції під власне споживання; - Фактори, що впливать на терміни окупності інвестицій; - Використання надпотужних ФЕМ та Bifacial на обмеженій площі; - Огляд діючих станцій з використанням ФЕМ Bifacial".

Артем Матрофайло: "Долучившись до вебінару ви зможете детально дізнатися про сервісне обслуговування сонячних електростанцій та навіщо воно взагалі потрібне. Ми обговоримо основні методи проведення технічного аудиту при сервісному обслуговуванні ФЕС, особливості планових профілактичних діагностик та корекційні заходи за їх результатами. Також розглянемо переваги та недоліки сучасних трендів та інноваційних технічних рішень в обслуговуванні та експлуатації ФЕС. Обговоримо принципи складання та дотримання «Річного плану технічного обслуговування» ФЕС та навіщо його складати".

Долучайтесь! Як завжди, буде цікаво та корисно!

Участь безкоштовна. Реєстрація обов'язкова: build.energy-online.live

Контакти організаційного комітету IB Centre: +38 044 383 03 56 info@ibcentre.org

Контакти компанії Unisolar щодо співпраці: +38 044 206 45 06 info@unisolar.com.ua

Избранные посты
Recent Posts
Архив
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Мы в соцсетях
Поиск по тегам

Let's stay in touch

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

Online Community

Copyright © 2016-2020 IBcentre Inc.  All rights reserved.   Privacy Policy