Україна і Данія розширять співпрацю в галузі відновлюваної енергетики у 2021 році

Під час зустрічі перший заступник Міністра енергетики України Ольга Буславець, Посол Королівства Данія в Україні Оле Егберг Міккельсен і директор Данського енергетичного агентства Кристофер Ботзау домовились про продовження Програми українсько-данського енергетичного партнерства

Згідно з інформацією офіційних джерел, в рамках зустрічі був обговорений ряд важливих питань щодо роботи Українсько-данського енергетичного центру. Почати новий етап співпраці з Данським енергетичним агентством у 2021 році було вирішено з розробки енергетичного прогнозу (Energy Outlook). Міністерство енергетики України очікує перші результати цих досліджень уже у наступному місяці. Як повідомили у прес-службі Міністерства, експертне середовище і широка громадськість також матимуть змогу ознайомитися з цими результатами.


В сучасних умовах стрімкого зросту відновлюваної енергетики і необхідності нових розробок для швидкого і плавного входження української енергосистеми в європейську систему ENTSO-E, пріоритетними напрямками є використання багаторічного досвіду та експертних рекомендацій для чіткого планування і регулювання резервів. Проблема збалансованих підходів до екосистеми також набуває все більшої важливості.


Ще одним багатообіцяючим напрямком міждержавної співпраці є створення онлайн-платформи для автоматизації системи приєднання суб’єктів енергетики до електричних мереж. Це сприятиме швидкій оцінці потенційним інвестором можливостей та ризиків підключення.


Україна також має величезний потенціал для будівництва вітрових електростанцій на Чорному морі, що є об’єктом зацікавленості для обидвох сторін. Міністерство енергетики і данська компанія Vestas уже розпочали розробку інтерактивного вітрового атласу України.


Україна і Данія також розглядають перспективи співпраці щодо планування розвитку відновлюваної енергетики, водневої енергетики та енергоефективності.


Избранные посты
Recent Posts
Архив
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Мы в соцсетях
Поиск по тегам

Let's stay in touch

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

Online Community

Copyright © 2016-2020 IBcentre Inc.  All rights reserved.   Privacy Policy