Ingeteam запускає новий гібридний інвертор з двома сонячними PV входами

Новий інвертор оснащений двома PV входами: входом від акумулятора та менеджером енергосистеми EMS.

Іспанська компанія Ingeteam завершує роботу над своєю останньою розробкою - гібридним інвертором INGECON® SUN STORAGE 1Play TL M. Цей гібридний інвертор від Ingeteam є одним з найбільш універсальних на ринку. Він працює як в ізольованих, так і в підключених до мережі системах, що робить його ідеальним для тих користувачів, які шукають рішення, що дозволить їм в майбутньому відключитися від мережі.

Нова серія Ingeteam має вбудовану систему EMS, яка забезпечує нові функції, такі як можливість постійного моніторингу за допомогою ПК або смартфона за допомогою програми INGECON SUN Monitor, доступного для Android або Iphone та функцію резервного копіювання для систем індивідуального споживання.

Цей новий інвертор підходить як для підключення до мережі, так і для автономних систем. В останньому випадку гібридний інвертор відповідає за генерацію сітки. Для систем, підключених до мережі, інвертор має функцію резервного копіювання, щоб у разі відключення сітки критичні навантаження могли живитись від батарей та фотоелектричних панелей.

Виробництво цього нового інвертора планується розпочати в травні, і він буде доступний з двома потужностями: 3 кВт і 6 кВт. Він розроблений для однофазних установок, дозволяє комбінувати сонячну енергію і накопичення енергії без необхідності використання додаткового сонячного інвертора.

Як і попередня модель, новий гібридний інвертор INGECON® SUN STORAGE сумісний із свинцево-кислотними та літій-іонними акумуляторами, а також сумісний із системами зберігання даних, виготовленими провідними виробниками ринку.

Про групу Ingeteam

Ingeteam - міжнародна технологічна група, яка спеціалізується на перетворенні енергії. Його технологічний розвиток в електроенергетиці та керуючій електроніці (інвертори, перетворювачі частоти, контролери та огородження), обертові електричні машини (двигуни Індара, генератори та набори двигунів і насосів), системи (інтеграція електромеханічної інженерії та автоматики), послуги з експлуатації та обслуговування, дозволяють Ingeteam пропонувати рішення для таких галузей, як вітер, сонячний фотоелектричний, гідро- та викопне паливо, металообробка, морська, залізнична тяга та електромережа, включаючи підстанції та охоплюють передачу та розподіл, завжди прагнучи оптимізувати виробництво та споживання електроенергії.

Група Ingeteam працює у всьому світі, постійно діючими установами в 22 країнах, де працюють близько 4000 осіб. Дослідження та інноваційні рішення є основою ділової діяльності, в яку щорічно вкладається понад 5% від обороту компанії.

Більше інформації:

www.ingeteam.com

Більш детально про найновіший гібридний інвертор сонячної енергії ви знайдете на 9-й конференції з сонячної енергії Центральної та Східної Європи.

Ingeteam – партнер та учасник CISOLAR 2020, 9-ї Міжнародної Конференції та Виставки сонячної енергетики Центральної та Східної Європи. Конференція збере понад 500 делегатів з 37 країн світу, серед яких власники, керівники, директори найбільших міжнародних компаній, а також інвестори та підприємці галузі сталої енергетики.

У 2-денній Виставці нових технологій сонячної енергетики CISOLAR 2020 візьмуть участь понад 120 провідних компаній з 30+ країн світу. Серед експонентів кращі рішення представлять EPC компанії, виробники сучасних модулів та інверторів, PV-дистриб’ютори, постачальники матеріалів та аксесуарів, виробники кріплень та металоконструкцій, програмного забезпечення та інші. Компанії представлять останні розробки та інноваційні технології, сучасне обладнання, кращі сервісні та технологічні рішення для бізнесу та приватного сектору. Кількість відвідувачів виставки очікується на рівні 5 000+.

Організатор CISOLAR 2020 – Центр інноваційного бізнесу (IB Centre).

Зареєструватись на CISOLAR 2020 можна:

на сайті: 2020.cis-solar.com

за тел.: +38 044 383 03 56

або за email: cisolar@ibcentre.org

Избранные посты
Recent Posts
Архив
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Мы в соцсетях
Поиск по тегам

Let's stay in touch

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

Online Community

Copyright © 2016-2020 IBcentre Inc.  All rights reserved.   Privacy Policy