Польша на 157% збільшила потужності сонячної енергетики у 2020 році

За даними SolarPower Europe, брюссельської асоціації, яка виступає за сонячні енергетичні рішення, згідно з темпами зростання потужностей сонячних електростанцій, Польща зараз займає п'яте місце в Європі, поступаючись лише Іспанії, Німеччині, Нідерландам та Франції.

Фото: TheFirstNews

На початку 2020 року потужність фотоелектричних установок в Польщі становила майже 1300 МВт. Згідно з аналізом, проведеним польським банком Bank Ochrony Środowiska, що спеціалізується на підтримці ініціатив, які допомагають захистити навколишнє середовище, це на 157% більше, ніж в минулому році.

У Польщі чиновники очікують, що джерела сонячної енергії досягнуть певної економічної зрілості в 2020 році - це означає, що їм більше не потрібна фінансова підтримка. Станом на сьогоднішній день (21 лютого), організації в Польщі, які хочуть виробляти свою власну сонячну енергію, можуть подати заявку на пільговий кредит в рамках державної програми або комерційного кредиту, серед інших варіантів.

У зв'язку з появою нових проектів, потенціал сонячної енергії в Польщі буде зростати ще більше в найближчі роки. Серед інших ініціатив, державна енергетична компанія Polska Grupa Energetyczna планує встановити сонячні електростанції потужністю 2,5 ГВт до 2030 року.

Фото: Polska Grupa Energetyczna

Відповідно до проєкту Плану клімату та енергії польського уряду на 2021-2030 рр. (KPEiK 2021-2030), частка відновлюваних джерел енергії буде поступово збільшуватися. У 2030 році відновлювані джерела енергії мають забезпечувати 21% загального споживання енергії. Як відомо, вітрова енергетика відіграє важливу роль у плані, але лише в офшорному секторі. Міністерство енергетики навіть прогнозує скорочення енергії, що постачається на берегові вітрогенератори в найближчі роки. А з іншого боку сонячна енергетика, стане найбільшим виробником відновлюваної електроенергії у Польші.

Спостерігаємо досить позитивні та амбітні плани від Польші щодо розвитку сонячної енергетики.

Про розвиток глобального ринку сонячної енергетики розкажуть провідні експерти галузі на 9-тій Міжнародній конференції сонячної енергетики CISOLAR 2020.

Виступ Віталія Давія, CEO компанії IB Centre&CISOLAR на Конференції CISOLAR 2019

Реєстрація на Конференцію CISOLAR >> https://conference-ua.cis-solar.com/

Джерело: TheFirstNews

Избранные посты
Recent Posts
Архив
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Мы в соцсетях
Поиск по тегам

Let's stay in touch

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

Online Community

Copyright © 2016-2020 IBcentre Inc.  All rights reserved.   Privacy Policy