Інвестиції RP Global у розвиток сонячної і вітрової енергетики у Польщі


Міжнародний інвестор у виробництво відновлюваної енергії RP Global робить значний внесок у розвиток сонячної і вітрової енергетики у Польщі, а Войцех Глацко очолив цей регіональний проект.

Міжнародна енергетична компанія RP Global планує подальшу співпрацю з Польщею на наступні 2-4 роки у сфері сонячної енергетики із загальною потужністю більше, ніж 1,000 мВт. Перші проекти в рамках цієї співпраці будуть введені в дію в середині 2022 року. Сюди входять п’ять електростанцій із сонячними панелями з виробничою потужністю 180 мВт. Вони будуть розташовані у різних частинах країни.


Пан Войцех Глацко, колишній директор підрозділу вітрової енергетики EPA (Американського агентства з захисту навколишнього середовища), призначений на посаду директора з розвитку цього регіонального проекту RP Global у Польщі. Він заявив, що радий представляти компанію RP Global, оскільки ринок відновлюваної енергії у цій країні стрімко розвивається, а RP Global відіграватиме важливу роль у процесі переходу на більш екологічні джерела енергії.


В загальному, компанія RP Global працює у Польщі вже понад 15 років. За цей час було збудовано 5 вітрових електростанцій. Дві з них знаходяться під безпосереднім управлінням компанії і мають потужність 104 мВт. Вони є частиною спільного підприємства RP Global з Фондом Marguerite.


Регіональна команда розробників RP Global у співпраці з місцевими технологами буде забезпечувати успішне виконання запланованих проектів.

Галузь сонячної енергетики є дуже перспективної для Південної Європи, оскільки вартість сонячних панелей зменшується, а їх потужності зростають.


Менеджмент RP Global також оптимістично налаштований на подальший розвиток вітрової енергетики у Польщі.


Перший Міжнародний Форум та Виставка сталої енергетики SEF 2021 Krakow відбудеться 1-2 грудня у Кракові, Польша.

Деталі на сайті: sefpoland.com

Избранные посты
Recent Posts
Архив
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Мы в соцсетях
Поиск по тегам

Let's stay in touch

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

Online Community

Copyright © 2016-2020 IBcentre Inc.  All rights reserved.   Privacy Policy