Рекордні $30 млрд інвестовано у європейську офшорну вітроенергетику


Інвестиції в офшорну вітрову енергетику Європи досягли суми близько $31.7, що є новим рекордом. У WindEurope заявили, що завдяки інвестиціям, буде профінансовано 7,1 ГВт потужностей офшорної вітрової енергетики.


У 2020 році в Європі було встановлено 2,9 ГВт потужностей офшорної вітроенергетики, що на 20% менше в порівнянні з 2019 роком. Але такі показники повністю відповідають прогнозам WindEurope на 2020 рік, що пов'язані з пандемією Covid 19.


На даний момент часу потужність вітряної електроенергії у Європи складає 25 ГВт, з яких 42% знаходиться у водах Великобританії. В планах Європейського Союзу збільшити потужність вітрової енергії до 300 ГВт до середини цього сторіччя, а Великобританія планує збільшити їх до 40 ГВт до 2030-го року.


Джилс Діксон, директор WindEurope, наголосив на тому, що інвестиції 2020-го року придають впевненості щодо майбутнього вітрових електростанцій. Завдяки інвесторам Європа буде спроможна будувати нові повітряні ферми та турбіни.


"Існуючі в Європі офшорні вітроелектростанції продовжували працювати", - сказав він. «Ми продовжували будувати нові вітрові електростанції. Ми продовжували робити нові турбіни".


Європа є головним гравцем офшорної вітрової енергетики. Перша у світі морська вітроелектростанція у водах поблизу датського острова Лолланд була введена в експлуатацію в 1991 році.


Про інвестиції та перспективи розвитку вітрової енергетки у Центральній та Східній Європі поговоримо з експертами на 14-му Форумі сталої енергетики SEF 2021 Kyiv, який відбудеться 19-21 жовтня.

Деталі на сайті: sefkyiv.com


Контакти організаційного комітету SEF 2021 KYIV: sef@ibcentre.org +38 044 383 03 56

Избранные посты
Recent Posts
Архив
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Мы в соцсетях
Поиск по тегам

Let's stay in touch

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

Online Community

Copyright © 2016-2020 IBcentre Inc.  All rights reserved.   Privacy Policy