Photomate та Huawei представлять новітні технології підтримки енергосистеми на SEF&CISOLAR 2020

Провідні компанії сонячної енергетики Photomate та Huawei стали мегават спонсорами SEF&CISOLAR 2020 - 12-го Форуму та Виставки сталої енергетики Центральної та Східної Європи, який відбудеться 20-22 жовтня у Києві та паралельно онлайн.


20 жовтня на Форумі SEF&CISOLAR Представники компаній Антон Абрамов, CEO Photomate LLC та Олександр Альохін, старший продакт менеджер Huawei виступлять із доповіддю про оптимальний LCOE та підтримку енергосистеми завдяки AI BOOST в інверторах Huawei.

Детально про компанії Photomate та Huawei.

PHOTOMATE - регіональний VAP та CSP (Сертифікований сервісний партнер) партнер HUAWEI у галузі сонячної енергетики в країнах Центральної та Східної Європи, Скандинавії та Прибалтики.

З 2008 року ми займаємо лідируюче положення у сфері постачання сонячних інверторів для комерційних проектів та домогосподарств . До нашої команди входить понад 30 співробітників, які працюють в 15 європейських країнах.

Лише в 2019 році ми поставили своїм клієнтам інвертори Huawei FusionSolar з встановленою потужністю майже 1400 МВт. Ми проводимо понад 100 професійних тренінгів на рік, і ви можете зустріти нас на 20 виставках та конференціях. Наш склад відповідає сучасним вимогам та забезпечує швидке відвантаження товарів завдяки наявності більше ніж 3200 місць для піддонів, де зберігаються сонячні інвертори загальною потужністю понад 300 МВт.

Компанія Photomate ставить за свою мету постачання надійного та розумного обладнання для сонячних проектів, надаючи максимальну технічну підтримку нашим клієнтам у Центральній, Східній та Північній Європі.

Контакти Photomate:

www.photomate.eu

+380 969 794 518 E-mail: ukraine@photomate.eu

Адреса: вул.Довнар-Запольського 7А, оф.408, Київ, 04116, Україна


Вже понад 7 років Huawei працює у напрямі сонячної енергетики, пропонуючи клієнтам провідні рішення у галузі фотовольтаїки — Smart PV. Мета Huawei FusionSolar — створювати ефективні, безпечні, зручні в експлуатації та обслуговуванні сонячні електростанції Smart PV зі здатністю підтримувати енергосистему.


У 2020 році Huawei планує й надалі інтегрувати технології на основі штучного інтелекту, щоб знизити собівартість електроенергії (LCOE) та забезпечити ефективну роботу як великомасштабних фотоелектричних станцій, так і сучасних «розумних» будинків.

Компанія Huawei Ukraine оголосила про запуск в Україні офіційного сайту за напрямом FusionSolar — solar.huawei.ua. Підрозділ займається виробництвом обладнання для розумних сонячних електростанцій Smart PV та розробкою рішень у сфері сонячної енергетики. Нова онлайн-платформа відповідає сучасним вимогам українських користувачів, які прагнуть отримувати актуальну та доступну інформацію стосовно найбільш передових продуктів та рішень сонячної енергетики Huawei. Глобальний підрозділ мережевої енергетики Huawei Network Energy налічує 9 науково-дослідних центрів, 5 з яких відповідають за розробку розумних фотоелектричних рішень. За понад 20 років діяльності у галузі силової електроніки Huawei зареєстрував понад 600 патентів у сфері енергетики.

Дізнайтеся більше на сайті: solar.huawei.ua

Контакти Huawei Ukraine:

10/14, вул. Радищева, бізнес-центр"IRVA", будівля U Київ, Україна, 03124 Телефон: +38044498-77-18 E-mail: solar.ukraine@huawei.com

Web: solar.huawei.ua

Реєструйтесь на Форум офлайн/онлайн, познайомтесь з представниками компаній Photomate та Huawei, дізнайтесь більше про оптимальну LCOE та інвертори Huawei, а також отримайте безкоштовний квиток на Виставку SEF&CISOLAR.

Стенд Photomate&Huawei на виставці - B04.

Схема виставкового простору SEF&CISOLAR 2020

Реєстрація на Форум (20 жовтня): uaforum.sefkyiv.com Реєстрація на виставку (21-22 жовтня): ua.exhibition.sefkyiv.com

До зустрічі на SEF&CISOLAR 2020!

Избранные посты
Recent Posts
Архив
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Мы в соцсетях
Поиск по тегам

Let's stay in touch

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

Online Community

Copyright © 2016-2020 IBcentre Inc.  All rights reserved.   Privacy Policy