Як підприємствам скоротити витрати на електроенергію на 30% та більше?

В рамках онлайн-тренінгу "Як підприємствам скоротити витрати на електроенергію на 30% та більше?", який відбувся 1 грудня, експерти компаній KNESS та Atmosfera запропонували власні рішення щодо економії електроенергії для підприємств.

Директор KNESS Energy Сергій Кравчук у своїй доповіді на тему "Future Of Generation"– практична інноваційна модель електрозабезпечення, яка дає можливість кожному підприємству працювати на чистій електроенергії" розповів, що перш за все, встановлення власного джерела генерації енергії - це можливість зекономити значну частину коштів, оскільки таке джерело, яке будується для власного споживання приєднується до внутрішніх мереж споживача і таким чиномтариф на передачу і розподіл складає приблизно 50%.


"Власний об'єкт генерації - сонячна електростанція створює актив, який дозволяє збільшити вартість бізнесу. Наступна перевага - енергетичная незалежність. маючи власну генерацію є можливість зменшити залежність від постачальників і операторів систем розподілу. Також є можливість споживати чисту електроенергію, що в подальшому робить товарну продукцію, яку виробляє підприємство, більш конкурентоздатною на експортних ринках", - поділився перевагами власної електрогенерації на підприємстві Сергій Кравчук.


Детально про встановлення та розвиток сонячних електростанцій на власне споживання для бізнесу розповіла керівник напрямку комерційних PV-проектів компанії Atmosfera Надія Самко. Вона запевнила, що ні в якому разі не варто економити на основному обладнанні, адже це питання безпеки, надійності і довговічності. А ось на чому дійсно можна зекономити пояснила:


"По-перше, можна зробити передзамовлення обладнання за 2 місяці у виробника, Протягом цього періоду може робитися проєкт або виготовлятися металоконструкції і у вас є час почекати панелі, але таким чином виробники дають кращу ціну, коли замовлення виготовляється під конкретний проєкт. По-друге, на багатьох підприємствах є кваліфікований персонал, який може зробити монтаж власними силами. І по-третє, використання металоконструкцій власного виробництва".


Спікери у кожній доповіді навели власні реальні приклади встановлення та експлуатації сонячних електростанцій на власне споживання і розібрали їх "на шматочки", давши учасникам покрокові інструкції щодо реалізації власних СЕС та експертні відповіді на запитання.


Отримати ключ до повного доступу відеозапису та презентацій спікерів можна у професійній галузевій группі IB Club: facebook.com/groups/791990921644002

Избранные посты
Recent Posts
Архив
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Мы в соцсетях
Поиск по тегам

Let's stay in touch

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

Online Community

Copyright © 2016-2020 IBcentre Inc.  All rights reserved.   Privacy Policy