До 61,2 млн євро зросла фінансова ефективність у європейській енергетиці

Один із найбільших постачальників енергії і будівельних інвесторів в Європі компанія European Energy підвела підсумки 2020 року, які показали значне зростання компанії і дали змогу окреслити перспективи на майбутнє.

У звіті вказується, що коефіцієнт фінансової ефективності EBITDA зріс на 38% до 61,2 мільйонів євро, а валовий дохід піднявся на 29% до 73,9 мільйонів євро, у той час як розмір акціонерного капіталу склав 235,3 мільйонів євро, показавши значне зростання на 71% з кінця 2019 року.


Кнуд Ерік Андерсен, генеральний директор компанії European Energy, зробив висновок щодо ефективності цієї бізнес-моделі в умовах пандемії Ковід-19, а також розповів про важливість відновлюваної енергії та її перспективність для інвестування. Пан Андерсен повідомив, що компанія брала участь у кількох додаткових проектах, зв’язаних із зеленими електростанціями, які повинні розпочати роботу уже в першій половині 2021 року.


Незважаючи на низькі ціни на електроенергію в Північній Європі, її продажі зросли на 41% з 30,9 мільйонів євро у 2019 році до 42,9 мільйонів євро на даний момент. У 2020 році компанія відкрила шість нових представництв у Німеччині, Шотландії, Італії, Іспанії, бразилії і Литві. За цей період вона також підписала 7 угод на купівлю електроенергії з великими компаніями, які планують скорочувати викиди вуглекислого газу за рахунок використання відновлюваної електроенергії у виробництві.


Компанія з оптимізмом дивиться на 2021 рік, плануючи зростання коефіцієнту фінансової ефективності на 30%. Великий попит на зелену енергію підтримується і бажанням політичних лідерів більшості країн впроваджувати і розвивати відновлювану енергетику, оскільки сонячна і вітрова енергія є не тільки найдешевшими, а й найбільш екологічними.


У загальному, на кінець 2020 року компанія European Energy вийшла на показники 600 мВт для споруджуваних електростанцій і більше ніж 800 мВт для тих, будівництво яких планується у 2021 році.


Найголовніша подія у галузі сонячної енергетики CISOLAR 2021, 10-та Конференція та виставка Центральної та Східної Європи відбудеться 25-27 травня у Києві та онлайн.


Реєстрація та продаж квитків відкрито: ua.cis-solar.com


Избранные посты
Recent Posts
Архив
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Мы в соцсетях
Поиск по тегам

Let's stay in touch

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

Online Community

Copyright © 2016-2020 IBcentre Inc.  All rights reserved.   Privacy Policy