Синергія CISOLAR та SEF 2020 як імпульс для нового этапу розвитку ринку відновлюваної енергетики

Синергія CISOLAR та SEF 2020 як імпульс для нового этапу розвитку ринку відновлюваної енергетики

Дві знакові міжнародні події у сфері відновлюваної енергетики Центральної та Східної Європи, 9-та Конференція та Виставка Сонячної Енергетики CISOLAR 2020 та 12-й Форум та Виставка Сталої Енергетики SEF 2020, відбудуться спільно 20-22 жовтня, 2020 р. у Києві

Головна мета галузевої події CISOLAR&SEF 2020 - прискорення процесу відновлення ринків зеленої енергетики у Центальній та Східній Європі, а також в Україні. Цей процес розпочався на глобальному рівні у другій половині 2020 р. із стрімким ростом інвестицій в індустрії - на 78% в Азії, Північній Америці та Західній Європі. Знаково, що найбільші інвестиційні фонди світу сфокусували свою увагу на проєктах сталої енергетики, а уряди більшості розвинених країн сьогодні будують національні економіки у напрямку досягнення нульового рівня викидів вуглецю.

Як результат, у наступні 3 роки потужності об’єктів сонячної, вітрової, водневої енергетики, біоенергетики та гідроенергетики, як мінімум, можуть подвоїтись.

«Суттєве зростання інвестицій у відновлювану енергетику під час глобального економічного нокауту, спричиненого пандемією, є дуже важливим та потужним сигналом для ринкових гравців, а також компаній, які планують інвестувати у нові проєкти в Центральній та Східній Європі, у тому числі в Україні. Але головні бонуси від цього глобального тренду отримають компанії, які діють сьогодні та не очікують на «кращий час». Кращий час вже настав!», - зазначив Віталій Давій, співзасновник CISOLAR та SEF, засновник міжнародного професійного ком’юніті IB CLUB.

20 жовтня у готелі Fairmont (м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 1) відбудеться конференція CISOLAR 2020, у фокусі якої - останні тренди та технології в індустрії сонячної енергетики, які стали головними драйверами розвитку PV-ринку Центральної та Східної Європи. Учасниками форуму стануть топ-менеджери та персони, які приймають рішення на комерційному та офіційному рівні.

Конференція сонячної енергетики CISOLAR

Цього ж дня відбудеться Форум SEF 2020, присвячений інвестиціям, розвитку проєктів та останнім технологічним досягненням у сфері сталої енергетики. У центрі уваги будуть нові бізнес-моделі, відповідні викликам, з якими зіштовхнулись компанії у 2020 р.

«Сонячна енергетика сьогодні є локомотивом для розвитку світової економіки у новому форматі. Понад 55% населення на Землі живе у містах і в найближче десятиріччя ця цифра зросте до 68%. Тому міста можуть зіграти головну роль у безкарбоновій трансформації, ставши і виробником, і споживачем енергії. Як мінімум 100 великих міст у світі вже забезпечують на 70% і більше свої енергетичні потреби за рахунок відновлюваних джерел і саме сонячна енергетика може зробити головний внесок у зростання кількості таких мегаполісів», - підкреслив віце-президент Міжнародного співтовариства сонячної енергетики (ISES) Кемаль Байрактар.

Виставка нових енергетичних технологій

21-22 жовтня у Виставковому центрі М82 (м. Київ, вул. Межигірська, 82) відбудеться виставка CISOLAR&SEF, на якій компанії представлять останні технологічні досягнення у сфері відновлюваної енергетики, обладнання, сервіси та бізнес-моделі співпраці з потенційними дистриб’юторами та партнерами, а також пропозиції для приватних клієнтів.

CISOLAR&SEF AWARDS

Кращі проекти галузі будуть визначені на традиційній щорічній церемонії нагородження кращих проектів відновлюваної енергетики CISOLAR AWARDS та SEF AWARDS.

Під час CISOLAR&SEF 2020 також відбудеться тренінг «Максимізація генерації сонячних електростанцій та шляхи її модернізації» від Solar Academy для інсталяторів малих сонячних електростанцій (megatraining1.solarenergyacademy.org).

Тренінг від Solar Academy

Захід дозволить учасникам розширити теоретичні знання та практичні навички щодо монтажу та експлуатації СЕС, розкрити прихований потенціал станції. Інсталятори отримають покрокову інструкцію щодо збільшення генерації енергії та прибутку станції, будуть обговорені останні зміни в українському законодавстві та актуальні юридичні питання.

Організатор CISOLAR&SEF – Центр Інноваційного Бізнесу (IB Centre) – міжнародна компанія, яка реалізовує проєкти у сфері енергетичних інновацій, а також є провідним продюсером конференцій та виставок у сфері новітніх енергетичних технологій. Серед проєктів компанії – CISOLAR (конференція та виставка сонячної енергетики), SEF KYIV (форум та виставка сталої енергетики), Solar Academy (тренінги та навчальні програми для інсталяторів та інвесторів сонячної енергетики), IB Club (глобальна спільнота професіоналів відновлюваної енергетики та унікальна бібліотека галузевих матеріалів).

Реєстрація на Конференцію: conference-ua.cis-solar.com Реєстрація на Виставку: tradeshow-ua.cis-solar.com

Контакти орг.комітету CISOLAR&SEF:

+38 044 383 03 56 cisolar@ibcentre.org ua.cis-solar.com

Избранные посты
Recent Posts
Архив
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Мы в соцсетях
Поиск по тегам

Let's stay in touch

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

Online Community

Copyright © 2016-2020 IBcentre Inc.  All rights reserved.   Privacy Policy