5 Трендів сонячної та відновлюваної енергетики в 2021

Вітаємо із професійним святом - Днем Енергетика!

2020 рік приніс багато економічних та соціальних випробувань. Утім, разом з "новою реальністю", коронавірус та все, що він спричинив, посилив головні тренди, серед яких, зокрема, перехід на енергію з відновлюваних джерел енергії.


Ось 5 трендів, які за оцінками IB Centre, впливатимуть на розвиток відновлюваної енергетики та сонячної енергетики, зокрема, в 2021-му році.


Енергетична незалежність

"Мій дім - моя фортеця", - це твердження стає все більш актуальним. Як відповідь на зовнішні виклики, все більше власників домогосподарств шукатимуть рішення як для автономного енергоживлення, так і встановлення сонячних панелів та рішень відновлюваної енергетики загалом для того, щоб перейти на автономне електро- та теплоспоживання в "критичний" момент. Встановлення сонячних систем стає питанням, не менш актуальним ніж встановлення забору чи дизайн інтер'єру.

Пасивний прибуток

Ріст кількості інсталяцій сонячних систем та об'єктів відновлюваної енергетики відбуватиметься за рахунок можливості суттєво заощаджувати для комерційних споживачів електроенергії та можливостей заробляти на зеленому тарифі "не виходячи з дому" - головним чином, в сегменті домогосподарств.

З іншого боку, біржові аналітики прогнозують раллі акцій низки компаній відновлюваної енергетики, тим самим пропонуючи їх акції ще одну можливість для пасивного заробітку.Місцеве виробництво повертається

Коронакриза болюче вдарила по довгих ланцюгах поставок. У 2021-му європейські та американські виробники матимуть шанси відвоювати деякі позиції за рахунок близькості до споживача, а також впровадження діджиталізації та автоматизації на своїх виробництвах.

Відновлювана енергетика дешевшає далі


Вартість встановлення сонячних електростанцій продовжуватиме знижуватись у 2021 р., а сонячна енергетики поб'є нові рекорди здешевшання нижче $13/МВ-годину, і якщо раніше рекордні ціни фіксувались в ОАЕ, то наразі це вже будуть такі країни як Іспанія та Чилі.

Розвиватиметься Energy Storage


Системи енергонакопичення ставатимуть дедалі частіше невід'ємною частиною нових проектів відновлюваної енергетики. Розвиток energy storage, своєю чергою, забезпечуватиме подальший ріст ринку відновлюваної енергетики.


Детальніше про тренди ринку в 2020-2021 р.р., ми обговорюємо в Facebook-групі IBCLUB - facebook.com/groups/791990921644002

Ми раді повідомити Ваc про підготовку CISOLAR 2021, головної виставки та конференції галузі сонячної енергетики в Центральній та Східній Європі.Тільки до Нового Року діють спеціальні умови на стенди.

Забезпечте розвиток власного бізнесу в 2021-му році.


Дізнайтеся більше про CISOLAR 2021: 2021.cis-solar.com cisolar@ibcentre.org +38 044 383 03 56

Избранные посты
Recent Posts
Архив
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Мы в соцсетях
Поиск по тегам

Let's stay in touch

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

Online Community

Copyright © 2016-2020 IBcentre Inc.  All rights reserved.   Privacy Policy