Вебінар "Як купити готову сонячну електростанцію і заробляти на ній 16% річних?"

Вебінар "Як купити готову сонячну електростанцію і заробляти на ній 16% річних?"

В більшості інвестиційних проєктів у сфері сонячної енергетики, пошук та оформлення ділянки під новий енергетичний об’єкт, погодження технічних умов, отримання зеленого тарифу та вирішення інших юридичних та організаційних питань, забирають значні фінансові ресурси та ресурс часу, не кажучи вже про стрес, який неодмінно супроводжує ці процеси в Україні.

📊 9 із 10 інвесторів у сонячній енергетиці називають такий попередній етап проєкту найскладнішим. Проте цієї організаційної рутини можна уникнути.

В Україні є успішний досвід розвитку спеціалізованих енергетичних технопарків і їх девелопери беруть на себе вирішення всіх перерахованих вище робочих питань та пропонують інвесторам вже готові «упаковані» сонячні електростанції з "зеленим" тарифом. В таких сонячних кластерах є можливість придбати станції на етапі будівництва з суттєвим дисконтом % ✅

Про це ми і поговоримо в нашому вебінарі з експертами компанії CLARS.

🗓 13 серпня 🕑 Початок о 14:00

Участь безкоштовна. Реєстрація обов'язкова: invest.energy-online.live

Спікери вебінару: ▪️ Віталій Давій, генеральний директор IB Centre Europe, засновник та ідеолог Solar Academy&IB Club ▪️ Максим Лозовський, CEO, CLARS

Теми вебінару: 🔹 Основні складнощі при реалізації проектів сонячної енергетики в Україні та шляхи їх подолання 🔹 Первинний і вторинний ринок енергетичних об’єктів в Україні. Перспективи їх розвитку 🔹 Переваги інвестицій у готові станції, що входять до складу кластерів, у порівнянні з самостійним будівництвом об’єктів з нуля 🔹 Як виглядає бізнес-модель інвестицій у готові станції? 🔹 Які економічні переваги отримує інвестор, придбавши готовий об’єкт?

Доєднуйтесь до вебінару та приймайте правильні інвестиційні рішення!⚡️

Избранные посты
Recent Posts
Архив
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Мы в соцсетях
Поиск по тегам

Let's stay in touch

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

Online Community

Copyright © 2016-2020 IBcentre Inc.  All rights reserved.   Privacy Policy