У Польші встановили 300 МВт потужностей сонячної енергетики за перші 2 місяці 2020 року

За інформацією pv-magazine польський національний оператор електромережі Polskie Sieci Elektroenergetyczne (PSE) повідомив, що кумулятивна встановлена потужність сонячної енергетики у Польші в кінці лютого досягла 1,6 ГВт накопичувальних електроустановок. Це на 8,4% більше потужностей за І квартал 2020 року ніж за попередні квартали.

Фото зі сторінки PSE S.A. у Твіттері

«Встановлена потужність сонячної енергії в національній електроенергетичній системі станом на 1 березня 2020 р. становила 1596,5 МВт. Це більше на 183,2% у річному обчисленні та на 8,4 відсотка в період I 2020 - III 2020», - повідомляють у PSE.

За попередніми даними наприкінці 2019 року PSE повідомив, що встановлена потужність країни досягла 1,29 ГВт, приблизно з 1 ГВт сонячної енергії в кінці вересня 2019 року і лише 486 МВт ПВ в кінці 2018 року. Це означає, що в перші два місяці цього року в рік було встановлено близько 297 МВт нових PV-систем.

Стрімкий зріст потужностей та розвиток сонячної енергетики у минулому році в основному був зумовлений встановленням приватних сонячних електростанцій на даху та розширенням доступу до мереж обліку для підприємств.

Польський уряд також підтримує комерційні та промислові сонячні електростанції, а також реалізацію масштабних СЕС, які працюють за аукціонною моделлю.

Сонячна енергетика продовжує займати провідні позиції за кількістю встановлених потужностей серед всіх відновлюваних джерел енергії у світі та в Україні зокрема. Подальший успішний розвиток бізнесу у галузі сонячної енергетики, останні світові тренди та успішні бізнес-моделі сонячної енергетики, а також новітні технологічні рішення та сервіси буде представлено на 9-тій Міжнародній Конференції та Виставці сонячної енергетики Центральної та Східної Європи CISOLAR 2020. Подія відбудеться 15-17 липня у Києві: 15 липня – бізнес конференція (готель Fairmont, вул. Набережно-Хрещатицька, 1), 16-17 липня – найбільша виставка нових енергетичних технологій сонячної енергетики (виставковий центр М82, вул. Межигірська, 82) та 16 липня відбудеться сертифікований тренінг для інсталяторів та домовласників «Максимізація генерації СЕС та шляхи її модернізації» від Solar Academy.

Організатор події – Центр Інноваційного Бізнесу (IB Centre).

Реєстрація на CISOLAR: ua.cis-solar.com

Джерело:

pv-magazine

Избранные посты
Recent Posts
Архив
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Мы в соцсетях
Поиск по тегам

Let's stay in touch

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

Online Community

Copyright © 2016-2020 IBcentre Inc.  All rights reserved.   Privacy Policy