15-17 липня CISOLAR 2020 відкриє нову еру технологій сонячної енергетики у Києві

Як відомо, зараз світ переживає складні часи. Багато країн забороняють проведення масових заходів, закривають свої кордони та можливість вільно подорожувати іншими країнами.

Подія CISOLAR щороку збирає понад 5 000 учасників з 30+ країн із всього світу та є однією з наймасштабніших та головних подій у галузі сонячної енергетики Центральної та Східної Європи.

Ми піклуємося про безпеку і для нас дуже важливе здоров’я кожного учасника події. Саме тому, 10 березня 2020 року, організаційний комітет CISOLAR прийняв важливе рішення: перенести подію – 9-ту Міжнародну Конференцію та Виставку сонячної енергетики Центральної та Східної Європи CISOLAR 2020, яка повинна була відбутися 7-9 квітня 2020 року у Києві.

Від імені організаційного комітету CISOLAR 2020 повідомляємо офіційні дати проведення CISOLAR 2020 у Києві:

 • 15 липня - бізнес-конференція CISOLAR, яка відбудеться у готелі Fairmont (вул. Набережно-Хрещатицька, 1)

 • 16-17 липня – виставка нових енергетичних технологій пройде у виставковому центрі М82 (вул. Межигірська, 82)

 • 16 липня – тренінг «Максимізація генерації СЕС та шляхи її модернізації» від Solar Academy

Провідна бізнес-конференція сонячної енергетики CISOLAR 2020, яка відбудеться 15 липня у Києві в готелі Fairmont (вул. Набережно-Хрещатицька, 1), збере понад 500 делегатів та видатних спікерів з більш ніж 30 країн.

Бізнес-конференція CISOLAR

Кращі проекти галузі будуть визначені на традиційній 4-ій церемонії нагородження кращих проектів сонячної енергетики CISOLAR AWARDS. За звання кращого проекту компанії змагатимуться у 5-ти номінаціях: найкраща PV-інсталяція для приватних домогосподарств, найкраща PV-інсталяція середнього розміру, найкраща велика PV-інсталяція, найкращий продукт сонячної енергетики та видатна особистість у галузі сонячної енергії.

CISOLAR AWARDS

У 2-денній Виставці нових технологій сонячної енергетики CISOLAR 2020, яка пройде 16-17 липня 2020 р. у виставковому центрі М82 (вул. Межигірська, 82, Київ), візьмуть участь понад 120 провідних компаній з 30+ країн світу.

Виставка нових енергетичних технологій CISOLAR

Серед експонентів кращі рішення представлять EPC компанії, виробники сучасних модулів та інверторів, PV-дистриб’ютори, постачальники матеріалів та аксесуарів, виробники кріплень та металоконструкцій, програмного забезпечення та інші. Компанії представлять останні розробки та інноваційні технології, сучасне обладнання, кращі сервісні та технологічні рішення для бізнесу та приватного сектору. Кількість відвідувачів виставки очікується на рівні 5 000+.

В рамках Виставки новітніх технологій CISOLAR 2020, буде проведено тренінг «Максимізація генерації СЕС та шляхи її модернізації» від Solar Academy для інсталяторів малих сонячних електростанцій (megatraining1.solarenergyacademy.org). Тренінг відбудеться 16 липня у конференц-залі виставкового центру М82 (м. Київ, вул. Межигірська, 82).

Тренінг від Solar Academy

Захід дозволить розширити теоретичні знання та практичні навички щодо експлуатації СЕС, розкрити прихований потенціал станції, інсталятори отримають покрокову інструкцію щодо збільшення генерації енергії та прибутку станції, будуть обговорені останні зміни в українському законодавстві та актуальні юридичні питання галузі. Серед спікерів представлять свої доповіді директори та власники провідних українських компаній, представники державних органів, інженери та керівники проектно-технічних підрозділів, а також юристи у сфері енергетики, будівництва та інвестицій.

Лінійку потужних заходів доповнять B2B та B2C зустрічі, під час яких проводяться переговори, укладаються угоди та підписуються контракти.

B2B зустрічі в рамках виставки CISOLAR

Ми впевнені, що участь у події CISOLAR 2020, яка відбудеться згідно з новим графіком – 15-17 липня 2020 року, буде для всіх учасників максимально ефективною та результативною і стане каталізатором успішного розвитку вашого бізнесу у галузі сонячної енергетики.

Чекаємо вас на головній події сонячної енергетики CISOLAR 2020, яка відбудеться 15-17 липня 2020 року в Києві.

Приєднуйтеся до ком’юніті драйверів, експертів та лідерів ринку сонячної енергетики, щоб зробити його Більшим. Потужнішим. Яскравішим. з CISOLAR!

Реєстрацію та резерв квитків відкрито: ua.cis-solar.com

9-та Міжнародна Конференція та Виставка Сонячної Енергетики Центральної та Східної Європи CISOLAR 2020

Якщо у вас виникли запитання, зверніться до організаційного комітету CISOLAR:

+38 044 383 03 56 cisolar@ibcentre.org

Избранные посты
Recent Posts
Архив
 • Facebook Basic Square
 • Twitter Basic Square
 • Google+ Basic Square
Мы в соцсетях
Поиск по тегам

Let's stay in touch

 • LinkedIn
 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube
 • Instagram

Online Community

Copyright © 2016-2020 IBcentre Inc.  All rights reserved.   Privacy Policy