У Києві інсталятори дізнаються як максимізувати генерацію СЕС


За прогнозом IBCentre, розподілені сонячні PV-системи на дахах житлових будинків, комерційних приміщень і промисловості зростатимуть і ця тенденція призведе до змін в енергосистемі.

Швидке зростання спроможності споживачів виробляти власну електроенергію відкриває нові можливості для постачальників електроенергії. По всьому світу потужності розподіленої сонячної електростанції мають очікувано зрости на 320 ГВт до 2025 р., що становитиме майже половину від загального зростання PV-потужностей у наступні 5 років.

В Україні сегмент домашніх сонячних електростанцій продовжує активно зростати. Станом на 1 жовтня 2019 р. в Україні налічувалось понад 15 тис. домашніх господарств, встановлена потужність яких перевищила 350 МВт.

В рамках Виставки новітніх технологій CISOLAR 2020, буде проведено практичний тренінгів Solar Academy для інсталяторів малих сонячних електростанцій. Тренінг відбудуться 8 квітня у конференц-залі виставкового центру М82 (м. Київ, вул. Межигірська, 82).

Захід дозволить розширити теоретичні знання та практичні навички щодо експлуатації СЕС, розкрити прихований потенціал станції, інсталятори отримають покрокову інструкцію щодо збільшення генерації енергії та прибутку станції, будуть обговорені останні зміни в українському законодавстві та актуальні юридичні питання галузі.

Серед спікерів представлять свої доповіді директори та власники провідних українських компаній, представники державних органів, інженери та керівники проектно-технічних підрозділів, а також юристи у сфері енергетики, будівництва та інвестицій.

Організатор заходу - IB Centre (Центр інноваційного бізнесу).

Реєстрація та бронь квитків на тренінг “Максимізація генерації СЕС та шляхи її модернізації”: megatraining1.solarenergyacademy.org

Зв'язатися з орг.комітетом:

+38 044 383 03 56 cisolar@ibcentre.org

Избранные посты
Recent Posts
Архив
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Мы в соцсетях
Поиск по тегам

Let's stay in touch

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

Online Community

Copyright © 2016-2020 IBcentre Inc.  All rights reserved.   Privacy Policy