Сонячні автомобілі, як стиль життя


Подумайте, як було б чудово, аби ваш автомобіль міг возити вас, не витрачаючи ні копійки на паливо. Якщо ви придбали автомобіль на сонячних батареях, то вважайте, що Ваша мрія здійснилася. У Європі багато будинків та використовують енергію від сонця, перетворюючи її на електрику.

Автомобілі з сонячними панелями рухаються за допомогою фотоелектричних елементів (ПВХ). Вони складаються з напівпровідників, виготовлених з кремнію, які поглинають світло. Сонячна енергія звільняє електрони в напівпровідниках, створюючи потік електронів. Цей потік генерує електрику і вона живить батарею або спеціалізований автомобільний двигун.

З 1970-х років люди почали будувати власні моделі сонячних автомобілів. В цей час Ед Пассеріні сам розробив та побудував сонячний автомобіль, а Ларрі Перкінс став першим водієм так званого “Quiet Achiever”.

На фото: сонячний автомобіль “Quiet Achiever”, 1970-1980 р.р.

Пізніше, ідею створення сонячних автомобілів підтримали всесвітньовідомі компанії-виробники. У 2005 році Mazda Senku встановила сонячні панелі на даху автомобіля, а у 2006 році Ford Reflex використав сонячні панелі у фарах.

На фото: сонячний автомобіль Mazda Senku, 2005 р.

На фото: сонячний автомобіль Ford Reflex

Пізніше, ідеєю проектування сонячних автомобілів зацікавився бренд Cadillac Provoq, який використав сонячні панелі для живлення аксесуарів у салоні автомобілю, таких як внутрішнє освітлення та аудіосистема.

На фото: сонячний автомобіль Cadillac Provoq, 2008 р.

Справжньою сенсацією став прототип Eclectic від французької автомобільної компанії Venturi. зробила одне з найпопулярніших зусиль з відкриттям прототипу Eclectic на автосалоні в Парижі 2006 року. Eclectic поєднує сонячну, вітрову та акумуляторну енергію. Він предназначений для поїздок у місті. Його місткість становить 3 пасажири. Сонячні панелі покривають дах, а вітрогенератор створює енергію у похмурі дні. Venturi Eclectic не предназначений для мандрівки по шосе, адже він рухається до 48 км / год.

На фото: сонячний автомобіль Venturi Eclectic, 2006 р.

Цього року на CISOLAR 2019 в рамках Виставки у кожного буде можливість побачити, як працюють навіси, які заряджають електромобілі сонячною енергією.

Реєструйтесь на головну подію в галузі сонячної енергетики Центральної та Східної Європи CISOLAR 2019, знайомтесь та поринайте у світ новітніх технологій!

Реєстрація тут: https://ua.cis-solar.com/

Якщо виникли питання чи уточнення телефонуйте чи пишіть нам:

тел.: +38 044 383 03 56

e-mail: cisolar@ibcentre.org


Избранные посты
Recent Posts
Архив
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Мы в соцсетях
Поиск по тегам

Let's stay in touch

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

Online Community

Copyright © 2016-2020 IBcentre Inc.  All rights reserved.   Privacy Policy