Зберігання електроенергії та відновлюваних джерел: прогноз витрат та стану ринку до 2030 року


Міжнародна асоціація відновлюваних джерел енергії IRENA опублікувала детальний звіт «Збереження електроенергії та відновлювані джерела: прогноз витрат та стану ринку до 2030 року».

В документі описані прогрес, плюси та мінуси різних видів енергозбереження, які використовуються на даний момент та залишаються в розробці.

Зберігання електричної енергії від акумулятора - це ключова технологія переходу світу до стійкої енергетичної системи. Системи акумуляторних систем можуть підтримувати широкий спектр послуг, необхідних для переходу, від надання частотної характеристики, резервної потужності, можливостей чорного старту та інших мережних послуг, до зберігання електроенергії в електричних транспортних засобах, модернізації міні-сіток та підтримці "самопотребу" на даху сонячна енергія.

У довгостроковій перспективі батареї можуть підтримувати дуже високий рівень змінної електрики, що відновлюється, зокрема, зберігаючи додаткову енергію і звільняючи її пізніше, коли не світить сонце або вітер не досить сильно вдувається.

Хоча насосні гідросистеми як і раніше домінують у зберіганні електроенергії (з 96% встановленої ємності в середині 2017 року), системи батареї для стаціонарних застосувань почали швидко зростати. Більш широке розгортання та комерціалізація нових технологій зберігання акумуляторів призвели до швидкого скорочення витрат, особливо для літій-іонних батарей, а також для високотемпературної натрієвої сірки ("NAS") та так званих "потокових" батарей.

Наприклад, у Німеччині, починаючи з кінця 2014 року, витрати на батареї невеликих витрат на літій-іонний акумулятор упали на понад 60%. Постійно поліпшивши економічну життєздатність, у свою чергу, відкрили нові програми для зберігання акумулятора.

Згідно з дослідженням IRENA, як і сонячні фотоелектричні панелі, що зберігаються десять років тому, системи зберігання електричної енергії на батареях пропонують величезний потенціал розгортання та зниження собівартості. До 2030 року загальна встановлена ​​вартість може впасти від 50% до 60% (а витрати акумуляторної батареї ще більше), зумовлені оптимізацією виробничих потужностей, у поєднанні з кращими комбінаціями та меншим використанням матеріалів. Тривалість роботи акумулятора та продуктивність також будуть покращуватися, що допоможе зменшити вартість наданих послуг. Витрати на літій-іонний акумулятор для стаціонарних пристроїв можуть знизитися до 200 дол. США за кіловат-годину до 2030 року для встановлених систем.

Очікується, що зберігання акумуляторів у стаціонарних додатках зросте від 2 ГВт у 2017 році і заплановано до 235 ГВт в 2030 році. Тим часом зниження встановлених витрат, збільшення тривалості експлуатації кількість циклів та покращена продуктивність дозволить знизити вартість послуг, які існують в електриці.

Скачати звіт можна за посиланням: http://www.irena.org/publications/2017/Oct/Electricity-storage-and-renewables-costs-and-markets


Избранные посты
Recent Posts
Архив
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Мы в соцсетях
Поиск по тегам

Let's stay in touch

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

Online Community

Copyright © 2016-2020 IBcentre Inc.  All rights reserved.   Privacy Policy