8,4 трлн доларів інвестицій для зеленої енергетики буде залучено до 2050 року


За даними експертів BloombergNEF повідомляється, що до 2050 року буде залучено 11,5 трлн доларів в секторі електроенергетики, з них 8,4 трлн доларів - на вітрову та сонячну енергетику, а 1,5 трлн доларів буде витрачено на інші технології в галузі.

50% на 50%

До 2050 року весь світ повинен перейти на 50% енергії від природних явищ: сонця, вітру, води тощо. Планується, що до 2050 року відновлювані джерела енергії будуть постачати 87% електроенергії в Європі, 55% в США, 62% у Китаї та 75% в Індії.

Європа показує, що відновлювані джерела енергії можуть досягти дуже високого проникнення за низькою ціною. До 2050 року відновлювані джерела повинні складати 87% генерації енергії, де вітрова та сонячна енергетика відіграють провідну роль.

Фото: Держенергоефективності

Перехід на 50% ВДЕ залежить від більш дешевої вартості технологій, обладнання та інших інструментів, які стимулюють розвиток сталої енергетики. Прогнозується, що до 2050 року вартість середнього PV-заводу скоротиться на 71%, а джерела вітрової енергетики подешевшають на 58%.

За даними експертів, сонячна та вітрова енергетика в світі дешевші в порівнянні з будівництвом нових великогабаритних вугільних та газових інсталяцій.

"548 мільярдів доларів буде інвестовано в потужність батарей до 2050 року. З них дві третини встановлюються на рівні мережі та одна третина на рівні домогосподарств та підприємств.

Дешева акумуляторна батарея надає більше можливостей аби покращити постачання електроенергії від вітру та сонячного світла, тому ці технології можуть допомогти задовольнити попит навіть тоді, коли немає вітру і сонця.

В результаті, відновлювані джерела енергії все більше позбавлятимуть енергетичний ринок від вугілля, газу та ядерної енергії» - зазначив головний автор Bloomberg New Energy Finance Себ Генбеcт.

На фото: Себ Гембест

За інформацією Bloomberg, на даний момент видобування вугілля становить 38%, але планується скоротити його до 11% до 2050 року.

Дослідження показує, що відновлювальні джерела енергії стають дедалі актуальними та затребуваними в той час, коли джерела традиційної енергетики відходять на задній план, а з часом і взагалі перестануть існувати.

Детально про дослідження BloombergNEF: https://bnef.turtl.co/story/neo2018?teaser=true​

За матеріалами: Bloomberg


Избранные посты
Recent Posts
Архив
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Мы в соцсетях
Поиск по тегам

Let's stay in touch

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

Online Community

Copyright © 2016-2020 IBcentre Inc.  All rights reserved.   Privacy Policy