16 жовтня SEF 2018 KYIV разом з «Метрополія» влаштують енергетичну SEF PARTY


16 жовтня після Форуму SEF 2018 KYIV всі учасники зможуть відвідати вражаюче шоу - енергетичну SEF PARTY, спонсором якої виступає інжинірингова компанія "Метрополія".Всі деталі про вечірній прийом дізнаємося згодом, а зараз пропонуємо ознайомитися з провідною компанією, яка управляє проектами та будівництвом альтернативної енергетики в Україні, а також пропонує своїм клієнтам унікальний інноваційний програмний комплекс ГІС. Науково-технічна компанія "Метрополія" – провідна інжинірингова компанія повного циклу в енергетиці – від зародження ідеї до її практичної реалізації.

Завдяки професійному підходу та нетривіальним рішенням компанія має позитивну ділову репутацію та конструктивні партнерські відносини з багатьма великими компаніями на ринку енергетики України.

Основні види нашої діяльності – управління проектами, технологічний та організаційно-дозвільний консалтинг, інжиніринг, проектування та будівництво в енергетиці.У зв’язку із розвитком альтернативної енергетики в Україні протягом останніх років на сьогоднішній день значну частину проектів компанії складають "зелені" проекти, зокрема проекти сонячних та вітрових електростанцій. Наш досвід дозволяє пропонувати клієнтам комплексний підхід з будівництва СЕС та ВЕС в якості ЕРС-підрядника.

Наразі в активі компанії понад 100 виконаних проектів, в тому числі запроектовано 4 500 МВт потужності, з них більше 1000 МВт – вітрових електростанцій та більше 300 МВт – сонячних електростанцій.

Розробка унікального інноваційного програмного комплексу – ГІС електричних мереж 35-750 кВ енергосистеми України – дозволяє нашим клієнтам ще на етапі бізнес-ідеї отримувати оптимальні варіанти приєднання об’єктів до мережі з максимальним рівнем деталізації та орієнтовну вартість підключення майбутньої електростанції до електромереж.

У глобальному масштабі компанія займається питаннями органічного включення "зеленої" генерації в Об’єднану енергосистему України та сприяє формуванню ефективної та прогресивної законодавчої основи галузі альтернативної енергетики.

Метрополія постійно удосконалюється, рухається вперед, відкриває нові горизонти своєї діяльності і підкорює чергові висоти, адже нам недостатньо бути кращими – нам потрібно бути єдиними.

Адреса: 03189, м. Київ, вул. Ломоносова, буд. 75А, оф. 129

Телефон: +38 (044) 520 5080

Веб-сайт: metropoliya.com.ua

Електронна пошта: KD@metropoliya.com.ua

Реєстрація на SEF 2018 KYIV: sefkyiv.com


Избранные посты
Recent Posts
Архив
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Мы в соцсетях
Поиск по тегам

Let's stay in touch

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

Online Community

Copyright © 2016-2020 IBcentre Inc.  All rights reserved.   Privacy Policy