Найсучасніші технології для приватних та промислових електростанцій від Solar Steelconstruction


Компанія Solar Steelconstruction працює на ринку сонячної енергетики вже протягом 6 років.

На сьогоднішній день компанія є однією з найбільших в Україні, в області сонячної енергетики. За цей час їм вдалося включити у свою діяльність увесь спектр робіт, пов’язаних зі збором, використанням, розподілом та зберіганням енергії сонця. Їх проекти загалом охоплюють понад 650 мегават встановлених потужностей, понад 700 завершених дахових об’єктів по всій території України. Географія діяльності включає в себе 3 українські офіси та 10 країн, де проекти були реалізовані.

Тепер вони стали спонсорами головної події у сфері сонячної енергетики Центральної та Східної Європи з гучною назвою: SEF 2018 KYIV, яка проводиться щороку. На ньому сотні компаній укладають контракти, а велика кількість відвідувачів може ознайомитись з найновішими технологіями. Захід дозволяє промисловим компаніям та середнім підприємствам збиратись для перегляду новин, дізнаватися про розвиток цього ринку та навіть приймати рішення щодо проектування собі сонячних станцій.

На SEF 2018 KYIV буде презентовано найновіше обладнання, системи кріплення, програмне та апаратне забезпечення, інформація про реалізовані проекти в Україні та поза її межами – це й приваблює відвідувачів з кількох країн. Компанія Solar Steelconstruction, безумовно, також має власний стенд і запрошує вас відвідати його, щоб дізнатися про нові технології та деталі можливої ​​співпраці, незалежно від того, чи ви є юридичною або приватною особою. Тут ви зможете знайти економічно ефективні та найсучасніші технології, які реалізуються на різних рівнях, починаючи від невеликої власної сонячної станції до промислової електростанції у декілька мегават вихідної потужності.

Компанія Solar SteelConstruction проектує та виробляє системи кріплення для сонячних електростанцій, виконує монтажні послуги, проводить комплексний супровід будівництва ( технічний нагляд) , зокрема виробляє та монтує дорожні огородження, системи автономного освітлення, а також має власне інтегроване виробництво у Дніпрі, Києві та Київської області потужністю 600 МВт/рік.

Будьте в курсі останніх подій та відвідайте стенд, щоб дізнатися більше!

Контакти: Адреса: м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, буд.36-А Телефон: +38 056 745 01 10 +38 097 641 80 20

e-mail: office@solarsk.com.ua


Избранные посты
Recent Posts
Архив
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Мы в соцсетях
Поиск по тегам

Let's stay in touch

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

Online Community

Copyright © 2016-2020 IBcentre Inc.  All rights reserved.   Privacy Policy