20,66% ефективності для сонячних батарей - новий світовий рекорд LONGi Solar


Компанія LONGi Solar оголосила, що Центр авторитетних та незалежних дослідницьких центрів Китаю (CGC) підтвердив коефіцієнт ефективності перетворення енергії на фронтальній стороні двосторонньої сонячної батареї, що складається з 60 фотоелементів, на рівні 20,66% - це найвищий показник у світі.

Віце-президент LONGi Solar Лю Цзюнь впевнений, що цей прорив у ефективності перетворення модуля ще більше підтвердив потенціал розвитку монокристалічного PERC.

"Ми твердо віримо, що це повністю замінить основні продукти протягом найближчих трьох років і покращить ефективність та надійність енергопостачальної системи, що, у свою чергу, зменшує кількість LCOE* (рівень затрат енергії) та приносить додаткові переваги для клієнтів», - зазначив Лю Цзюнь.

За інформацією Longi Solar, на відміну від односторонніх сонячних батарей типу PERC, двосторонні сонячні батареї здатні генерувати електроенергію як на фронтальній, так і на тильній сторонах. Це приносить додаткові 10% - 25% від виробітку за ціною, порівняною з односторонніми сонячними батареями типу PERC. Компанія зауважує, що ринкова частка двосторонніх сонячних батарей буде швидко зростати в майбутньому.

LONGi Solar вже втретє в цьому році очолює галузь і б’є світовий рекорд ефективності сонячних батарей. Цим досягненням підприємство зобов'язане значним інвестиціям в НДДКР. У 2017 році LONGi встановила новий рекорд в сонячній промисловості, витративши 175,7 млн доларів США на проектно-конструкторську діяльність – це склало 6,77% від загального обсягу доходів підприємства.

* LCOE (нормована вартість електроенергії) - середня розрахункова собівартість виробництва електроенергії протягом всього життєвого циклу електростанції (включаючи всі можливі інвестиції, витрати і доходи).

За матеріалами: Longi Solar


Избранные посты
Recent Posts
Архив
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Мы в соцсетях
Поиск по тегам

Let's stay in touch

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

Online Community

Copyright © 2016-2020 IBcentre Inc.  All rights reserved.   Privacy Policy