Facebook купив 294 МВт кластер норвезьких вітрових електростанцій


Генеральний директор Facebook Марк Цукерберг на вітропарку в Оклахоме, США

Гігант соціальних мереж Facebook купив всю продукцію з кластера норвезьких вітряних електростанцій потужністю 294 МВт для поставок своїх нових центрів обробки даних в Данії і Швеції.

"Ми дуже раді Luxcara за співпрацю над нашим найбільшим європейським рішенням з поновлюваних джерел енергії", - сказав Вінс Ван Сон, комерційний директор Facebook з питань енергетики та інфраструктури.

Три електростанції складатимуться з 70 одиниць вітрових турбін Siemens Gamesa потужністю 4.2 МВт. Проекти повинні завершитися в наступному році, згідно з інформацією на сайті Norsk Vind Energi.

15-річні угоди про покупку електроенергії між Facebook і Luxcara означають приріст електроенергії понад 1 ТВт-год на рік з ще не збудованих вітрових проектів, відомих як кластер Bjerkreim, сказали в Luxcara.

Вітряна електростанція в Норвегії. Автор: Джон Крістіан Фьєллестад. Ліцензия: Creative Commons, Attribution 2.0 Generic

В угоду Bjerkreim входять вітрові електростанції в Gravdal, Skinansfjellet і Eikeland-Steinsland, побудовані по 400 млн. Євро (469 млн. Доларів США) в окрузі Рогаланд на південному заході Норвегії і відомі в сукупності як кластер Bjerkreim.

«У рамках нашого проекту ми інвестували в інфраструктуру для відновлення надлишкового тепла в нашому центрі данних, яке, у співпраці з місцевою теплофікаційною компанією Fjernvarme Fyn, переробляється в систему опалення для спільноти», - йдеться в блозі Facebook.

У той же час шведська комунальна компанія Vattenfall уклала контракт з Facebook на інтеграцію і балансування вітроенергетики в північній сітці, завдяки чому нові центри обробки даних Facebook в Оденсі, Данії і Лулео, Швеції працюють на 100% за рахунок поновлюваних джерел енергії, як повідомили в Vattenfall.


Избранные посты
Recent Posts
Архив
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Мы в соцсетях
Поиск по тегам

Let's stay in touch

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

Online Community

Copyright © 2016-2020 IBcentre Inc.  All rights reserved.   Privacy Policy