Прогулюючись по сонячному світлу: тротуари, що генерують сонячну енергію


Організатори Чемпіонату світу з футболу 2022 року в Катарі підтримали проект Шотландії, де фанати будуть ходити по сонячному світлу

Міжнародна команда, яку очолює Калдонський університет Глазго, створює тротуари, які збирають сонячну енергію.

Сонячні плити покриті жорсткою епоксидною смолою, і вони матимуть шліфовану та ковзаючу обробку в різних кольорах.

Але навіщо шукати сонячну енергію під ногами?

Доктор Говайд із лабораторії Глазго вважає, що розповсюдження сонячної енергії означає зменшення площі даху будинку. Між тим, міста стають все більш густозаселенми, оскільки попит на електроенергію зростає. Тому варто використувувати вуличні поновлювані джерела енергії.

Ідея з сонячними тротуарами отримала нагороду від Катарського оргкомітету 2022. Вони підтримують проект PVTopia для створення прототипу, з метою демонстрації повнопрохідного сонячного тротуару під час турніру.

"За допомогою деяких трюків, механічно та електрично, ми можемо зробити систему безпечною для людей, щоб ходити під час споживання енергії сусідньою будівлею. Оскільки сонячні плити розташовані на тротуарі, можна мати систему, яка живить вуличне освітлення або системи руху ", - прокоментував доктор Говайд.

Він запевняє, що плити прості у виготовленні та можуть обробляти високі температури затоки завдяки інноваційній системі охолодження.

Варто також звернути увагу на їх екологічність. Вони виготовляються з перероблених матеріалів, які можна знову переробити наприкінці 20-річного терміну обслуговування.

Очікується, що перший пілотний тротуар буде покладено в Глазго наступного року до початку матчу. Після цього його можна буде використовувати в громадських місцях, школах та університетських містечках.

За матеріалами: BBC


Избранные посты
Recent Posts
Архив
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Мы в соцсетях
Поиск по тегам

Let's stay in touch

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

Online Community

Copyright © 2016-2020 IBcentre Inc.  All rights reserved.   Privacy Policy