10,3 млн робочих місць налічує відновлювальна енергетика у світі


За даними 2017 року, в індустрії збільшилась кількість робочих місць на півмільйона, завдяки значному зростанню розвитку галузі в Азії.

Останні дані Міжнародного агентства з відновлюваної енергетики (IRENA) показують, що індустрія створила понад 500 000 нових робочих місць в світі за 2017 рік, це на 5,3% більше, ніж в 2016 році. На щорічному огляді 15-ї наради IRENA в Абу-Дабі спеціалісти підрахували, що загальна кількість працівників цього сектору (в тому числі великих ГЕС) складає 10,3 млн по всьому світу.

Китай, Бразилія, Сполучені Штати, Індія, Німеччина та Японія залишаються найбільшими у світі роботодавцями з відновлюваної енергетики, які представляють більше 70% усіх галузевих робочих місць.

"Ці дані підтверджують наш аналіз, що декарбонізація глобальної енергетичної системи може збільшити глобальну економіку і до 2050 року створити до 28 мільйонів робочих місць у секторі", - прокоментував Аднан З. Амін, генеральний директор Міжнародного агентства з відновлюваної енергетики.

Сонячна фотовольтаїка залишається найбільшою індустрією серед роботодавців усіх технологій відновлювальної енергетики та налічує близько 3,4 мільйонів робочих місць. Китай склав дві третини робочих місць у сфері сонячної фотовольтаїки - 2,2 млн., що на 13% більше у порівнянні з попереднім роком.

Робочі місця в галузі вітроенергетики в минулому році скоротилися до 1,15 млн. у всьому світі. Хоча обсяги вітру знаходяться порівняно в невеликій кількості країн, ступінь концентрації є нижчим, ніж у секторі сонячної енергетики. На Китай припадає 44% світового вітрового виробництва, за ним йде Європа – 30% та Північна Америка - 10 %.

«Надаючи політикам деякий рівень деталізації щодо структури зайнятості та навичок використання поновлюваних джерел енергії, країни можуть приймати обґрунтовані рішення кількох важливих національних цілей - від освіти та професійної підготовки до галузевої політики та правил ринку праці. Такі умови міркування сприятимуть справедливому та рівноправному переходу до енергетичної системи на основі поновлюваних джерел енергії», - сказав доктор Рабія Фурруххі, керівник відділу політики і заступник директора з питань політики та фінансів, IRENA.

Більше цікавої та актуальної інформації зможете дізнатися 16-19 жовтня 2018 р. на 10-му Міжнародному Форумі і виставці Сталої Енергетики SEF-2018 KYIV.

Міжнародний досвід від провідних всесвітньо відомих експертів у галузі сонячної енергетики, вітроенергетики, біоенергетики, енергоефективності, а також об'єктів енергетичної інфраструктури, які своєю діяльністю і досягненнями активно змінюють енергетичний ландшафт Східної Європи!

Реєстрація: https://ua.sefkyiv.com/

Проекти у сфері нових енергетичних технологій починаються тут!

Цікаві цифри: - Сектор відновлюваної енергетики займає 10,3 млн спеціалістів з більшістю робочих місць в Азії;

- Велика гідроелектростанція наймає 1,5 млн. спеціалістів - 63% для оперативної діяльності та обслуговування;

- У секторі відновлюваної енергетики працює 10,3 млн. спеціалістів, з урахуванням 500 000 нових робочих місць;

- Сонячна фотовольтаїка була найбільшим роботодавцем у відновлювальній енергетиці у 2017 році з 3,4 млн робочих місць, що на 9% більше порівняно з 2016 роком;

- 2017 році 1,93 млн спеціалістів працювали у секторі біопалива, що на 12% більше порівняно з 2016 роком;

- У 2017 році в індустрії вітроенергетики працювали 1,15 млн спеціалістів. ТОП-5 країн складають 76% робочих місць вітроенергетики;

Зв матеріалами: IRENA


Избранные посты
Recent Posts
Архив
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Мы в соцсетях
Поиск по тегам

Let's stay in touch

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

Online Community

Copyright © 2016-2020 IBcentre Inc.  All rights reserved.   Privacy Policy