SEF-2017 KYIV, 9-й Форум та Виставка Новiтньої Енергетики Східної Європи


SEF-2017 KYIV, Форум та Виставка Новітньої Енергетики Східної Європи відбувся 9 жовтня в Києві, в КВЦ "Парковий".

У діловому енергетичному форумі беруть участь понад 400 делегатів з 32 країн. Це найбільша галузева подія у галузі відновлювальної енергетики та енергоефективності в Україні та регіоні Східної Європи, яка входить у щорічні плани гравців світового ринку. Також захід є однією з найбільш міжнародних подій в Україні - понад 50% делегатів форуму складають іноземці.

Відкриваючи SEF-2017 KYIV, Геннадій Зубко, Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України зазначив, що розвиток енергоефективних технологій в Україні не лише підвищує її енергоефективність, а й спричинив розвиток місцевого виробництва. "Підвищення енергоефективності на всіх рівнях української економіки є важливою складовою реформ. Впровадження новітніх технологій сонячної, вітрової енергетики, енергії біомаси сприяє не лише зміцненню енергонезалежності України, але і формуванню принципово нових можливостей для бізнесу," - сказав віце-прем'єр-міністр України.

За останній рік Україна впровадила низку законів для розвитку енергоефективності. Нещодавно була затверджена Енергетична Стратегія України. Також ряд банків почали надавати фінансування під проекти встановлення домашніх та комерційних сонячних електроустановок, біопаливних котлів та інших проектів у галузі відновлювальної енергетики та енергоефективності.

Трансформації в енергетичній сфері позитивно впливають і на розвиток суспільства, переконаний Олексій Рябчин, Народний депутат України. Голова підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективності Комітету паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Верховної Ради України. "Абсолютно зрозуміло, що енергетичну галузь, і не лише України, чекають серйозні зміни. Розвиток технологій "зеленої" енергетики кардинально змінюють модель не лише економіки, але і суспільства в цілому", - заявив Олексій Рябчин під час свого виступу на SEF-2017 KYIV.

Серед учасників Форуму та виставки новітньої енергетики SEF KYIV у цьому році вперше так багато вітчизняних виробників. Виробництво обладнання для об'єктів відновлювальної енергетики та енергоефективності в Україні набуває обертів. Віктор Галасюк, Голова Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва, виступаючи на форумі, зазначив: "Розвиток відновлювальної енергетики в Україні створив цілу низку нових бізнес-ніш, як для виробничих підприємств, так і різного роду сервісних компаній. Безумовно, це дуже позитивні процеси, які зміцнюють нашу економіку".

У рамках форуму відбудуться спеціалізовані конференції з сонячної енергетики SEF Solar, з вітроенергетики SEF Wind, з біоенергетики та біопалива SEF Bioenergy, з енергосервісу SEF ESCO. 10 та 11 жовтня виставка SEF-2017 KYIV буде відкрита для відвідувачів. В її рамках також 11 жовтня відбудуться семінари для власників домогосподарств, які навчать кожного охочого розраховувати економічні показники впровадження енергоефективного обладнання в себе в домі та створювати джерело пасивного доходу, установивши домашню сонячну електростанцію.

Віталій Давій, ідеолог та співзасновник форумів та виставок SEF відзначив у своєму виступі, що інтерес до України з боку міжнародних компаній повернувся, і серед європейських ринків, що розвиваються, Украіна є найпривабливішою для іноземних та вітчизняних підприємців, що працюють у сфері новітніх енергетичних технологій. "Україна є сьогодні одним із найрозвиненіших європейських ринків відновлювальної енергетики, за який сьогодні змагаються найпрогресивніші компанії світу. Участь у SEF-2017 KYIV приймають понад 400 делегатів та понад 60 експонентів з 32 країн. Це означає, що українська економіка може отримати потужний технологічний стимул та нові інвестиції".

Серед партнерів SEF-2017 KYIV: Suntech, KNESS, Recom, JA Solar, HUAWEI, Photomate, Rentechno, Jinko Solar, Helios Strategia, Zorlu Energy, Atmosfera. А також: EKTA, Солар Стальконструкція, Fronius, UNISOLAR, OdesKabel, ICS Energietechnic, Talesun, IBC Solar, Українські Системи Солар, Карбон, Еко-Оптіма, Green For Growth Fund, DТЕК. Головний фінансовий партнер: Укргазбанк. Головний юридичний партнер: H&P. Партнер семінарів для домогосподарств - Azzurro ZCS. Організатор - ib centre Europe.

ib centre Europe є провідним продюсером виставок та конференцій у сферах відновлювальної енергетики, енергоефективності, новітніх енергетичних технологій, інноваційних рішень для промисловості та бізнесу, чистих технологій в регіоні від Центральної Європи до Центральної Азії. Місія ib centre - "інновації - людям", у привнесені інноваційних технологій на ринки, що розвиваються.

Детальніше про захід - на sefKyiv.com та за тегом #SustainableEnergyWins


Избранные посты
Recent Posts
Архив
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Мы в соцсетях
Поиск по тегам

Let's stay in touch

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

Online Community

Copyright © 2016-2020 IBcentre Inc.  All rights reserved.   Privacy Policy