Практичний вебінар "Як підприємствам скоротити витрати на електроенергію на 30% та більше?"

Частка електроенергії в загальній структурі витрат українських підприємств, в залежності від напрямку діяльності, варіює від 10% до 80% (наприклад зберігання заморожених продуктів). 


📈 За останні 5 років тарифи на електроенергію для комерційного сектору зросли в Україні в більш ніж у 2 рази, тягнучи вгору і вартість товарів та послуг. Останнє підвищення — на 7%, відбулось 1 серпня 2020 р і цей тренд буде незмінним і надалі.


Відповідно скорочення електричної статті витрат суттєво зменшує собівартість товарів та підвищує прибутковість компанії. А якщо уявити, що підприємству вдалось не тільки зменшити, але і зафіксувати ціну електроенергії на багато років вперед, то до вказаних переваг додається і забезпечення стабільності бізнес-моделі через мінімізацію впливу зовнішніх кон'юнктурних змін.


Виглядає як “бізнес-фантастика”?🤔  Так, але технологічні рішення, які забезпечують такий результат, доступні сьогодні будь-якому підприємству і конкурентну перевагу матимуть компанії, які втілюють нові технології енергозабезпечення вже сьогодні.


📊 Згідно з оцінками експертів Solar Academy, українські підприємсва, які сьогодні купляють електроенергію за комерційним тарифом, можуть за рахунок використання відновлюваних джерел скоротити цю статтю затрат на 20-35%.


Під час спеціалізованого онлайн-тренінгу від Solar Academy, який відбудеться 1 грудня, наші лектори, загальне практичне портфоліо яких нараховує понад 130 успішних проєктів у сфері енергетичних рішень для підприємств, розберуть “на запчастини” практичні кейси, покажуть економічну доцільність використання різних видів відновлюваної енергії та накопичувачів енергії та нададуть покроковий план зниження підприємством витрат на електроенергію.


Тренери:

- Віталій Давій, Генеральний директор IB Centre Europe, засновник SEF, CISOLAR, Solar Academy та IB Club

- Олександр Сокиржинський, Директор компанії "Аванте"


Коли? 1 грудня

О котрій? Початок о 10:00


Формат участі: онлайн.


Реєстрація обов'язкова на сайті: training.solarenergy.academy


Избранные посты
Recent Posts
Архив
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Мы в соцсетях
Поиск по тегам

Let's stay in touch

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

Online Community

Copyright © 2016-2020 IBcentre Inc.  All rights reserved.   Privacy Policy