У Києві інсталятори дізнаються як максимізувати генерацію СЕС

March 2, 2020

 

За прогнозом IBCentre, розподілені сонячні PV-системи на дахах житлових будинків, комерційних приміщень і промисловості зростатимуть і ця тенденція призведе до змін в енергосистемі.

 

Швидке зростання спроможності споживачів виробляти власну електроенергію відкриває нові можливості для постачальників електроенергії. По всьому світу потужності розподіленої сонячної електростанції мають очікувано зрости на 320 ГВт до 2025 р., що становитиме майже половину від загального зростання PV-потужностей у наступні 5 років.

 

В Україні сегмент домашніх сонячних електростанцій продовжує активно зростати. Станом на 1 жовтня 2019 р. в Україні налічувалось понад 15 тис. домашніх господарств, встановлена потужність яких перевищила 350 МВт.

 

В рамках Виставки новітніх технологій CISOLAR 2020, буде проведено практичний тренінгів Solar Academy для інсталяторів малих сонячних електростанцій. Тренінг відбудуться 8 квітня у конференц-залі виставкового центру М82 (м. Київ, вул. Межигірська, 82).

 

Захід дозволить розширити теоретичні знання та практичні навички щодо експлуатації СЕС, розкрити прихований потенціал станції, інсталятори отримають покрокову інструкцію щодо збільшення генерації енергії та прибутку станції, будуть обговорені останні зміни в українському законодавстві та актуальні юридичні питання галузі.

 

Серед спікерів представлять свої доповіді директори та власники провідних українських компаній, представники державних органів, інженери та керівники проектно-технічних підрозділів, а також юристи у сфері енергетики, будівництва та інвестицій.

 

Організатор заходу - IB Centre (Центр інноваційного бізнесу).

 

 

 

 

Реєстрація та бронь квитків на тренінг “Максимізація генерації СЕС та шляхи її модернізації”: megatraining1.solarenergyacademy.org

 

Зв'язатися з орг.комітетом:

+38 044 383 03 56
cisolar@ibcentre.org

 

Please reload

Featured Posts

9th Sustainable Energy Forum & Exhibition of Eastern Europe SEF-2017 Kyiv will be held on October 9-11

May 16, 2017

1/1
Please reload

Recent Posts