Сонячні панелі з’явились на даху Стокгольмського палацу

September 4, 2018

На даху Стокгольмського королівського палацу можна побачити 600 одиниць сонячних панелей. Палац, який побудовано у 18 столітті та має понад 600 кімнат, обладнано достатньою кількістю сонячних батарей, які задовольняють 10% річного попиту на електроенергію.

 

Сонячні панелі були передані королю Національною радою в справах сім'ї у 2016 році, в якості подарунка до 70-річчя його дня народження. Стокгольмський королівський палац має велике історичне значення для всієї країни, тому можливість встановлення новітніх джерел енергії вирішилася через 2 роки. В 2018 році Шведське управління національної спадщини дало згоду на встановлення новітніх енергозберігаючих джерел, за умови, якщо панелей не буде видно з землі.

 

 

 На фото: Король Карл XVI Густав отримує першу з 600 сонячних батарей на даху королівського палацу в центрі Стокгольма

 

«Єдина можливість побачити сонячні панелі на даху королівського палацу - це коли ви летите по Стокгольму», - сказав в заяві адміністративний глава королівського палацу Ерік Кампманн.

Найбільшим джерелом енергії в Швеції є гідроенергетика, за якою слідують ядерні та вітрові джерела. Сонячна енергетика займає менше 1% всієї енергетики країни.

 

До 2040 року Швеція планує перейти на отримання всієї електроенергії від відновлюваних джерел, таким чином король Карл XVI Густав хоче зробити свій вклад в майбутнє країни.

 

За матеріалами:
Bloomberg

Please reload

Featured Posts

9th Sustainable Energy Forum & Exhibition of Eastern Europe SEF-2017 Kyiv will be held on October 9-11

May 16, 2017

1/1
Please reload

Recent Posts