Найбільша дахова сонячна станція побудована в Дубаях

August 28, 2018

В Дубаях на даху одного будинку, який розташовано на території Dubai Logistics City, компанія IMG Solar FZE побудувала сонячну станцію під ключ на 3,2 МВт для заводу Aramex. На сьогоднішній день, це найбільший проект сонячної електростанції на даху в регіоні Блтзького Сходу та Північної Африки.

Очікується, що сонячний проект на даху буде генерувати 5 млн КВт в рік, цією електроенергією на 60% можна забезпечити об’єкт Aramex, а також скоротити викиди вуглекислого газу на 3 000 тон в рік.

 

Монокристалічні PERC-модулі для цього проекту поставляла компанія JA Solar, яка э партнером SEF 2018 KYIV. Її продукти були розроблені спеціально під клімат Арабських Еміратів, відомого своєю підвищеною температурою, інтенсивними ультрафіолетовими випромінюваннями, сильними вітрами й пісчаними бурями.

«Ми прагнемо досліджувати і розробляти серійні високоефективні сонячні модулі. Будемо й надалі надавати клієнтам високоякісні продукти та послуги і пропагувати здоровий, сталий розвиток фотогальванічної промисловості», - заявив віце-президент JA Solar Цао Бо.

PERC-модулі витримують складні кліматичні умови, мають більш високу надійність та ефективність генерації електроенергії та забезпечують надійну гарантію максимального вироблення енергії з системи.

Please reload

Featured Posts

9th Sustainable Energy Forum & Exhibition of Eastern Europe SEF-2017 Kyiv will be held on October 9-11

May 16, 2017

1/1
Please reload

Recent Posts