Авенстон планує реалізувати до 100 МВт сонячних проектів у 2019 році


Сонце виробляє енергію вже мільярди років. Це надзвичайно доступне, відновлюване джерело, що тепер активно використовується. Однією з головних переваг сонячної енергії є те, що вона є безпечною для довкілля та водночас є одним із чистих джерел енергії. Це відновлюваний вид енергії, що не потребує значного обслуговування є і відносно легким у встановленні.

За прогнозами експертів, до 2050 року сумарна частка сонячної і вітрової генерації на планеті складе близько 50% від загального виробництва електроенергії. Розвиток сонячної енергетики в Україні продовжує набирати обертів, але проекти все ще не набули достатньо широкого розповсюдження. Тому назріває питання - яким чином можливо прискорити ці тренди?

Авенстон – українська інжинірингова компанія, яка фокусується на комплексному управлінні проектами ВДЕ. Основна спеціалізація компанії – це проектування та будівництво промислових сонячних електростанцій. Авенстон забезпечує інновації, досвід і можливості шляхом глибокого знання секторів відновлюваної енергії та енергоефективності, а також розуміння динаміки ринку. Команда практикує індивідуальний підхід до кожного із своїх клієнтів, метою якого є найбільш ефективне вирішення проблем та довгострокове взаємовигідне співробітництво.

Авенстон сьогодні є одним із ключових гравців на ринку сонячної енергетики в Україні. В 2019 році компанія планує взяти участь у будівництві проектів сумарною потужністю до 100 МВт та наростити свої виробничі можливості на наступний рік ще утричі. На нашу думку ключовими факторами для розвитку галузі є такі:

  • Чітка державна енергетична стратегія на період щонайменше до 2050 року;

  • Максимальна прозорість, стабільність та прогнозованість державної підтримки;

  • Комплекс заходів по захисту інвестицій в енергогенеруючі та балансуючі потужності;

  • Спрощення формальних процедур для малих і середніх ФЕС, в тому числі – щодо приєднання об’єктів ВДЕ до мереж.

  • Підвищення інформованості суспільства про можливості та переваги сонячної енергетики.

Авенстон є Генеральним Інжиніринговим Партнером CISOLAR 2019. Компанія впроваджує проекти сонячної енергетики та запрошує всіх зацікавлених до діалогу та партнерства 16-18 квітня на CISOLAR 2019!

Реєстрація на Конференцію та Виставку CISOLAR:

2019.cis-solar.com

+38 044 383 03 56

cisolar@ibcentre.org

Компанія «Авенстон» Контактна інформація:

ТОВ “Авенстон”

вул. Олександра Пироговського, 18

avenston.com

mail@avenston.com


0 views

Let's stay in touch

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

Online Community

Copyright © 2016-2020 IBcentre Inc.  All rights reserved.   Privacy Policy